Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Cudze chwalicie - swego nie znacie", mówi znane polskie powiedzenie. Śmiało je można odnieść do niezaprzeczalnego bogactwa jakie posiada historyczna Małopolska - do budownictwa drewnianego.

Zastanawiające jest, jak słabo uświadamiamy sobie, że powodem wyjazdu za miasto mogą być inne niż tradycyjne motywy, koncentrujące ruch turystyczny w znanych centrach (Zakopane, Krynica, Szczyrk, Bukowina Tatrzańska w zimie, a Zarabie bądź inny akwen w lecie). Chcąc zmienić te nawyki proponujemy Wam inny niż tradycyjny sposób poznawania Małopolski.


Zachęcamy Was do wycieczki, która ma na celu przybliżenie nam starych, mniej lub bardziej znanych drewnianych budowli w Małopolsce. Tę niesamowitą trasę, na której znajdują się 84 obiekty, opracowało biuro turystyczne "Estur", które jest organizatorem wycieczek do tych miejsc.


Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!