Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet DYNAMICA

  Compet DYNAMICA

  adres:
  32-400 Myślenice, Jawornik 525
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl

  Nasz serwis blacharsko-lakierniczy wywodzi się bezpośrednio z firmy Dynamica. Byliśmy pierwszym serwisem, który dołączył do ogólnopolskiej sieci serwisów – Compet. Działamy w Jaworniku od 2008 roku, posiadając tam najnowocześniejszy obiekt blacharsko-lakierniczy w Polsce. Miesięcznie naprawiamy ponad 350 samochód! Naprawy w naszym serwisie są prowadzone i koordynowane, przez zespół złożony z 35 pracowników hali oraz 15 osób pracujących w Biurze Obsługi Klienta.
  Od początku naszej działalności świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Naszym Klientom zapewniamy m.in.: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Compet DYNAMICA trzykrotnie otrzymał tytuł najlepszej blacharni-lakierni w Polsce. Posiadamy certyfikat TÜV Rheinland Polska co świadczy o wysokiej jakości usług, technologii, systemów zarządzania i wykwalifikowanego personelu.
  Szukasz dobrego blacharza? A może lakiernika? Compet DYNAMICA to lider w likwidacji szkód komunikacyjnych w rejonie Krakowa.

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00
  sobota: 8:00-13:00