Wybierz region

Wybierz miasto

  Botoks

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  18:00, 20:15 Wtorek, 3 października

  • Brak informacji o cenie

  Patryk Vega, tworca najbardziej kasowych hitow kinowych ostatnich lat, prezentuje bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona.
  „Botoks” to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i wspołczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, ktore zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądow. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmow Patryka Vegi humoru.

  Czas trwania:
  137
  Gatunek:
  thriller
  Reżyseria:
  Patryk Vega
  Scenariusz:
  Patryk Vega
  Obsada:
  Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński
  Data premiery:
  2017-09-29
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]