Wybierz region

Wybierz miasto

  Był sobie pies (dubbing)

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  16:00 Czwartek, 9 marca

  • Brak informacji o cenie

  Niezwykle wzruszająca i zabawna opowieść o tym, że każdy pies ma na tym świecie do wypełnienia swoją misję, a czasem nawet kilka…

  Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, tworcy takich przebojow jak „Podroż na sto stop”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”.

  Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bojkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadow, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w ktorym drogi przyjacioł się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

  Czas trwania:
  120
  Gatunek:
  familijny
  Reżyseria:
  Lasse Hallstrom
  Scenariusz:
  Cathryn Michon
  Obsada:
  Britt Robertson, K.J. Apa, John Ortiz, Dennis Quaid, Josh Gad, Juliet Rylance, Luke Kirby, Peggy Lipton
  Data premiery:
  2017-02-17
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]