Wybierz region

Wybierz miasto

  Cracow Guitar Quartet

  Dom Katolicki im. ks. Prałata Józefa Bylicy
  Myślenice, ul. 3 Maja/1a

  19:00 Sobota, 31 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Cracow Guitar Quartet

  Zespoł powstał z inicjatywy Joanny Baran i Jadwigi Wołek, tworzących od 1993 roku duet gitarowy Alirio Duo. Po kilkunastu latach aktywności i licznych sukcesach na tym polu (laury w konkursach muzyki kameralnej w Polsce i poza jej granicami) artystki zdecydowały się poszerzyć skład zespołu, inicjując w 2006 roku powstanie Cracow Guitar Quartet.
  Zespoł czterech gitar oferuje bogate możliwości brzmieniowe, a liczne transkrypcje pozwalają tym subtelnym i delikatnym instrumentom wykonywać utwory pisane na rozmaite składy instrumentalne, nie wyłączając orkiestry symfonicznej.
  W repertuarze Cracow Guitar Quartet znajdują się kompozycje od epoki renesansu, baroku, romantyzmu aż po wspołczesność - nie tylko klasyczną, ale rownież wywodzącą się z kręgu muzyki latynoamerykańskiej.
  Koncerty zespołu zawsze przyjmowane są ciepło, stanowiąc intrygującą propozycję artystyczną zarowno dla koneserow, jak i wszystkich sympatykow muzyki klasycznej i gitary.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]