Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Sułkowic 2017

  Stadion KS Gościbia
  Sułkowice, ul. Sportowa/45

  19:30 Niedziela, 9 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Video:
  Zespoł VIDEO istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie album „Video Gra”, z ktorego pochodzą przeboje: „Bella”, „Idę na plażę” czy duet z Anią Wyszkoni „Soft”. Na czele Video stoi charyzmatyczny wokalista Wojtek Łuszczykiewicz, ktorego największym atutem jest doskonały kontakt z publicznością. W 2015 wydali płytę „Doskonale Wszystko Jedno”. Na krążku znajdziemy zbior przebojowych piosenek w typowym dla Video klimacie „brudnego” pop-u, m.in. utwor „Wszystko jedno” oraz dwie piosenki nagrane z legendarnym Janem Borysewiczem. W maju 2011 roku zespoł zdobył prestiżową nagrodę ESKA MUSIC AWARDS w kategorii Zespoł Roku Polska, a w lutym tego roku został uhonorowany aż trzema nagrodami VIVA COMET 2012 w kategoriach: Zespoł Roku, Płyta Roku i Artysta Roku dla Wojtka Łuszczykiewicza. Album „Nie obchodzi nas rock” zajął rownież drugie miejsce w podsumowaniu roku radia RMF FM.


  Ostatni w Raju:
  Krakowski zespoł rockowy założony w 2010 roku. Nazwa symbolizuje, iż jako muzycy zostawiają cząstkę siebie w utworach, przez co nie umrą do końca, dlatego będą Ostatni w Raju...
  Wygrali: RockFest w Łodzi, CKart w Gdowie, PoliKultura w Krakowie. Bezkompromisowy rock 'n' roll, autentyczne emocje. Kiedy wychodzą na scenę, dają z siebie wszystko, oddając się bez reszty i nie odpuszczając nawet na moment. Każdy koncert to specyficzne wydarzenie, podczas ktorego wpadają w niesamowity trans.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]