Wybierz region

Wybierz miasto

  Jackie

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  20:00 Niedziela, 26 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanow Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane Życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podroży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, ktorej na imię… Jackie.

  Czas trwania:
  95
  Gatunek:
  biograficzny
  Reżyseria:
  Pablo Larraín
  Scenariusz:
  Noah Oppenheim
  Obsada:
  Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, John Hurt, Billy Crudup, Max Casella, Richard E. Grant, Caspar Phillipson
  Muzyka:
  Mica Levi
  Data premiery:
  2017-02-03
  Kraj produkcji:
  USA, Francja, Chile
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]