Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu

  Hala Sportowa
  Myślenice, ul. Zdrojowa/9, +48 12 271 05 44

  20:00 Sobota, 4 lutego

  • Brak informacji o cenie

  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nowka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzow w realistyczny świat codziennych obowiązkow domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,
  Neo-Nowka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi wspołczesnego mężczyzny z ktorej dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
  Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, ktore są stałym elementem koncertow i niewątpliwym atutem Neo-Nowki.
  Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.
  Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nowka nie zwalnia tempa i nie obniża lotow. Mistrzostwo w każdym calu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]