Wybierz region

Wybierz miasto

    Kabaret Skeczów Męczących - Pod prądem

    Gminny Ośrodek Kultury w Sułkowicach
    Sułkowice, ul. 1 Maja/70, +48 12 273 34 59

    15:00 Sobota, 11 marca

    • Brak informacji o cenie

    Kabaret Skeczow Męczących - Pod Prądem
    Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczow Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.
    To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstow, ktore zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podroż po polskich absurdach, ktore KSM tak wyraziście ukazuje w swojej tworczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przeboj 2015 roku - "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.
    Mowią o nas
    "Ale faza" - Wiesław Adamczyk
    "Ja nie jestem politykiem, ja jestem elektrykiem" - Lech Wałęsa
    "Ile to ma mocy !?" - Aleksander Kwaśniewski
    "Nie wiem... Nie wiem... Nie pomogę" - Adam ze skeczu Chrzciny

    Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

    Zgłoś wydarzenie do moderacji

    Ilość znaków do wykorzystania: 140

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]