Wybierz region

Wybierz miasto

  Mateusz Mijal

  Kompleks Sportowy Słoneczny Park
  Siepraw, ul. Jana Pawła II/30

  21:30 Sobota, 12 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Mateusz Mijal:
  Mateusz Mijal – wokalista, muzyk, kompozytor. Urodził się w Jaśle, gdzie mieszkał do 15 roku życia. Uczył się w Szkole Podstawowej nr 9, a następnie w Gimnazjum nr 2 w Jaśle. Rownolegle zaczął uczyć się gry na fortepianie, by następnie mając 11 lat zdać egzamin do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle i tam rozpoczął naukę gry na trąbce,gdzie jego pierwszym nauczycielem był p. Ireneusz Fatyga.
  Pierwszy publiczny występ wokalny Mateusza miał miejsce podczas Akademii Szkolnej z okazji Dnia Nauczyciela, gdzie za namową jego owczesnego nauczyciela muzyki p. Janusza Budziaka zaśpiewał piosenkę Edwarda Stachury - "Życie to jest teatr”. Miał wtedy 13 lat. Poźniej wszystko potoczyło się dość szybko. Były festiwale muzyczne, nagrody, wyrożnienia. Wiele razy zajmował wysokie pozycje na Ogolnopolskich Festiwalach Muzycznych dla dzieci i młodzieży m.in. Festiwalu Piosenek Jana Wojdaka, Festiwalu "Nowa Piosenka w Starym Krakowie”, czy też Festiwalu Piosenki "Wygraj Sukces”.
  ....

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]