Wybierz region

Wybierz miasto

  Serce nie sługa

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  17:30 Sobota, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  „Serce nie sługa” to opowieść o miłości. O jej rożnych obliczach, o tym, jak nas zmienia, a także o porywającej, niesamowitej podroży, w jaką może nas zabrać. Tym razem będziemy świadkami podroży dwojga bohaterow, Alizeh i Ayaana – podroży przez przyjaźń, cierpienie i miłość, rozstania i powroty.
  Alizeh to niezależna dziewczyna, wciąż przeżywająca rozpad poprzedniego związku. Ayaan to grzeczny chłopak, ktory nie ma zbyt wiele doświadczenia w związkach ani w rozstaniach, za to marzący o karierze muzycznej. Spotykają się pewnego wieczoru w Nowym Jorku i z miejsca rodzi się między nimi uczucie – pełne radości, złości i miłości do Bollywoodu – ktore zmieni ich życie na zawsze.
  W tej podroży przez życie rozmaite doświadczenia, a także spotykani ludzie, kształtują ich podejście do życia, pasji, miłości, pokrewieństwa dusz. Jak zakończy się historia miłości, ktora zarowno łączyła, jak i dzieliła bohaterow?

  Czas trwania:
  158
  Gatunek:
  romans
  Reżyseria:
  Karan Johar
  Scenariusz:
  Karan Johar
  Obsada:
  Ranbir Kapoor, Fawad Khan, Anushka Sharma, Aishwarya Rai Bachchan, Deepti Naval, Aishwarya Rai, Shah Rukh Khan, Alia Bhatt
  Muzyka:
  Pritam
  Data premiery:
  2016-10-28
  Kraj produkcji:
  Indie
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]