Wybierz region

Wybierz miasto

  Sing

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  14:00, 16:00 Czwartek, 2 marca

  • Brak informacji o cenie

  W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, ktory pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, ktory ocali teatr.

  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, ktorą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (wspołczesnych i klasykow), ktore z pewnością podbiją serca widzow.

  Czas trwania:
  110
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Garth Jennings
  Scenariusz:
  Garth Jennings
  Obsada:
  Małgorzata Walewska, Marcin Dorociński, Ewa Farna, Małgorzata Socha, Kasia Sawczuk, Dawid Kwiatkowski, Jarosław Boberek, Honorata Skarbek
  Muzyka:
  Joby Talbot
  Data premiery:
  2017-01-06
  Kraj produkcji:
  Japonia, USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]