Wybierz region

Wybierz miasto

  Teraz i w godzinę śmierci

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  18:00 Wtorek, 23 maja

  • Brak informacji o cenie

  Wielka, epicka opowieść o sile modlitwy rożańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi, ktorym codziennie towarzyszy pogardzana przez wielu modlitwa. Modlitwa, dzięki ktorej na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe.

  Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest już spokojny. W zaciśniętej, brudnej od krwi pięści, trzyma rożaniec. Autorka zdjęcia zginie w Afganistanie trzy lata poźniej. Historia tej fotografii stała się inspiracją dla dwoch polskich filmowcow Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka. Wraz z kamerą wyruszyli w wielomiesięczną podroż przez cztery kontynenty, by przekonać się czy naprawdę, jak twierdzą katolicy, modlitwa rożańcowa może zmieniać bieg historii.

  Czy prawdą jest, że rowno sto lat temu w Fatimie Maryja zachęcając do odmawiania rożańca podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem?

  Premiera filmu zbiega się z obchodami 100. rocznicy objawień fatimskich.

  Czas trwania:
  95
  Gatunek:
  dokumentalny
  Reżyseria:
  Mariusz Pilis, Dariusz Walusiak
  Scenariusz:
  Mariusz Pilis, Dariusz Walusiak
  Muzyka:
  Paris Music
  Data premiery:
  2017-05-19
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]