Wybierz region

Wybierz miasto

  The Analogs, Castet, The Bastard

  Pod Parasolkami
  Myślenice, ul. Klakurki/7a, +48 60 364 17 60

  20:00 Sobota, 17 lutego

  • 30zł

  THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołow polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertow a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołow” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. Koncert jaki zagrają, to część wiosennej trasy promującej nowy album zespołu (wydanie: początek 2018 roku).
  Zapraszamy na koncert!

  Zagrają też:
  *CASTET (hardcore punx Silesia).
  Reprezentują śląską scenę hardcore punk od 2003 r. Wydali kilka płyt i jeszcze kilka wydadzą. Nie grają na przeglądach, festynach i juwenaliach. Kto ich nie zna niech nie przychodzi na koncert, bo to nie jest koncert dla niego.
  *THE BASTARD powstali w 2007r. w podkrakowskich Myślenicach.
  Muzyka zespołu to melodyjny hc/punk.
  Zagrali mnostwo koncertow w całej Polsce, wystąpili na festiwalach, m.in. Przystanek Woodstock - Woodstock Festival - koncert w Pokojowej Wiosce Kryszny w 2014 r. Cieszanow Rock Festiwal scena alternatywna 2013 r. Rock na Bagnie 2016 r.
  Mają na swoim koncie kilka wydawnictw płytowych. W 2017 roku obchodzili jubileusz swojego 10-lecia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]