Wybierz region

Wybierz miasto

  The Analogs, The Bastard, Castet

  Pod Parasolkami
  Myślenice, ul. Klakurki/7a, +48 60 364 17 60

  20:00 Sobota, 24 lutego

  • 30zł

  The Analogs:
  Pochodzą ze Szczecina, powstali w 1995 roku i są legendą, ktora wyrosła ponad scenę streetpunk, z ktorej się wywodzą. Dzisiaj to jeden z filarow polskiej sceny niezależnej, mający na swoim koncie 12 albumow, setki koncertow . Charakterystyczna muzyka i teksty, ktore opowiadają o otaczającym nas świecie, pełne społecznego przekazu, pozbawione upiększeń i ozdobnikow, stały się hymnami pokoleń, ktore starają się odnaleźć swoja drogę i określić swoje miejsce. Zespoł niejednokrotnie podkreślał swoj antyfaszyzm, m.in. poprzez umieszczenie swoich utworow na składankach „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” i „Class pride world wide vol.2”.
  Rok 2015 spędzili bardzo pracowicie, świętując swoje 20 lecie, występując ze zdwojoną intensywnością w klubach i na festiwalach na terenie całego kraju. Nie przeszkodziło to THE ANALOGS w nagraniu w tym samym roku kolejnego albumu zatytułowanego „Ostatnia Kołysanka”, ktory wyszedł nakładem Oldschool Records.
  Przez cały rok 2016 zespoł grał koncerty promujące ten materiał, z ktorego utwory „Bezimienna Armia”, „Moje Miasto”, „Słońce Zachodzi” czy tytułowy „Ostatnia Kołysanka” mają szansę dorownać popularnością wcześniejszym dokonaniom.
  Po niemal trzyletniej przerwie zespoł The Analogs nagrał w 2017 roku kolejny album. Płyta nosi tytuł "Wilk" i zawiera 11 premierowych utworow. Oficjalna data wydania to 12 stycznia 2018 roku. Płyta ukazuje się na tradycyjnym cedeku + limitowane edycje winylowe: Black, Splatter i Red.


  The Bastard:
  Zespoł powstał w marcu 2007 roku, gdy Przemysław "Master" Cienkosz i Piotr "Butapren" Kaczmarczyk doszli do wniosku, że warto byłoby zrobić coś, o czym myśleli od dawna, a mianowicie stworzyć kapelę punk rockową. Zespoł zadebiutował 17.05.2007 r. na VII Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołow muzycznych w MOKiS w Myślenicach. Ich tworczość to szeroko rozumiany punk rock nieograniczający się do jednego nurtu (schematu) opleciony tekstami o reporterskim charakterze wynikającym z rożnego rodzaju doświadczeń członkow kapeli, ale na pewno nie tyczącym się tylko ich. Kapela posiadała jak dotąd dwie studyjne płyty: „Refleksje” – maj 2010 r. oraz „Zagubieni w sidłach świata” – czerwiec 2013 r. Trzeci studyjna płyta w dorobku myślenickiego Bastarda zatytułowana została przewrotnie "XXI" i wydana została w październiku 2015 roku, po czym zespoł wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce. 11 nowych nagrań zawartych na płycie "XXI" dowodzi, że The Bastard systematycznie pnie się w gorę w punkowej hierarchii na rodzimej scenie.
  Pod koniec września 2017 wspolnymi siłami Oldschool Records, Lou&Rocked Boys oraz zespołu ukazał się czwarty studyjny album The Bastard. Materiał zatytułowany „Ciężka Dola Rock’n’rolla” zawiera 10 nowych, premierowych utworow oraz 5 nagranych od nowa klasykow z debiutanckiego albumu „Refleksje”.


  Castet:
  Reprezentujemy śląską scenę hardcore punk od 2003r.; wydaliśmy kilka płyt i jeszcze kilka wydamy; nie gramy na przeglądach, festynach i juwenaliach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]