Wybierz region

Wybierz miasto

  The Bastard

  Pod Parasolkami
  Myślenice, ul. Klakurki/7a, +48 60 364 17 60

  18:00 Sobota, 17 czerwca

  • 10zł

  Zapraszamy na koncert THE BASTARD i ich gości z okazji mijającego X-lecia istnienia zespołu. Będzie to także pożegnalny koncert Bodzia, ktory był z nami w składzie przez prawie 9 lat i z ktorym w tym czasie zdążyliśmy nagrać trzy studyjne płyty. W tym dniu powitamy także na pokładzie Harleya, ktory zastąpi Bodzia.
  Oprocz The Bastard wystąpią:
  + Psychodela
  + Arbeit Kommando.

  The Bastard:
  Zespoł powstał w marcu 2007 roku, gdy Przemysław "Master" Cienkosz i Piotr "Butapren" Kaczmarczyk doszli do wniosku, że warto byłoby zrobić coś, o czym myśleli od dawna, a mianowicie stworzyć kapelę punk rockową. Zespoł zadebiutował 17.05.2007 r. na VII Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołow muzycznych w MOKiS w Myślenicach. Ich tworczość to szeroko rozumiany punk rock nieograniczający się do jednego nurtu (schematu) opleciony tekstami o reporterskim charakterze wynikającym z rożnego rodzaju doświadczeń członkow kapeli, ale na pewno nie tyczącym się tylko ich. Kapela posiadała jak dotąd dwie studyjne płyty: „Refleksje” – maj 2010 r. oraz „Zagubieni w sidłach świata” – czerwiec 2013 r. Trzeci studyjna płyta w dorobku myślenickiego Bastarda zatytułowana została przewrotnie "XXI" i wydana została w październiku 2015 roku, po czym zespoł wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce. 11 nowych nagrań zawartych na płycie "XXI" dowodzi, że The Bastard systematycznie pnie się w gorę w punkowej hierarchii na rodzimej scenie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]