Wybierz region

Wybierz miasto

  The Bastard

  Jack's Pub
  Myślenice, ul. Pardyaka S./12/1

  18:00 Sobota, 28 marca

  • 10zł

  The Bastard

  Zespoł powstał w marcu 2007 r. gdy podczas jednej z imprez Przemysław "Master" Cienkosz i Piotr "Butapren" Kaczmarczyk doszli do wniosku, że warto byłoby zrobić coś o czym myśleli od dawna a mianowicie stworzyć kapelę punk rockową. Po pewnym czasie powstał skład kapeli THE BASTARD, w ktorym znaleźli się:
  Piotr "Butapren" Kaczmarczyk - bas, wokal
  Grzegorz "Gogv" Kaczmarczyk - git.
  elektr. wokal
  Tomasz "Lesiu" Lesiński - perkusja
  Przemysław "Master" Cienkosz - wokal
  W takim oto składzie chłopaki spotykali się na probach, gdzie tworzyli pierwsze własne numery. Po około 2 miesiącach grania do zespołu dołączył Wojciech Walas - git. elektr.
  Zespol zadebiutowal 17.05.2007 r. na VII Powiatowym Przegladzie Amatorskich Zespolow muzycznych w MOKiS w Myślenicach.
  Nasza tworczość to szeroko rozumiany punk rock nie ograniczający się do jednego nurtu (schematu) opleciony tekstami o reporterskim charakterze wynikającym z rożnego rodzaju doświadczeń członkow kapeli, ale na pewno nie tyczącym sie tylko ich.
  Poruszamy problemy związane z tym co się dzieje wokoł nas. Przedstawiamy nasz światopogląd na rożne rzeczy staramy się pisać teksty ktore odzwierciedlają nasze idee i przekonania. Nie chcemy zmieniać całego świata, chcemy pokazać ludziom, że warto walczyć o to w co się wierzy, pomimo wielu trudności jakie na codzień spotykają wielu z nas.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]