Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkanocny Konkurs Palm

  Rynek w Myślenicach
  Myślenice, ul. Rynek/

  12:00 - 15:00 Niedziela, 25 marca

  • Wstęp wolny

  Już 25 marca 2018 o godz. 12.00 na Myślenickim Rynku odbędzie się kolejna edycja Myślenickiego Konkursu Palm Wielkanocnych. W tym roku wydarzenie zainicjowane przez Myślenicki Oddział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej wspołorganizują Muzeum Niepodległości w Myślenicach, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice.
  Wielkanocny Konkurs Palm w Myślenicach organizowany jest od wielu lat. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do konkursu przystępuje średnio ok. 200 uczestnikow rocznie. Największe emocje budzi kategoria palm najwyższych. Tu rywalizacja jest niezwykle ciekawa, bowiem wzbudza zainteresowanie wśrod wszystkich uczestnikow i gości konkursu.
  Palmy oceniane będą w trzech kategoriach: tradycyjna, oryginalna i najwyższa. Oceny dokonywać będzie jury złożone z przedstawicieli instytucji wspołorganizujących konkurs. Wyniki podane zostaną jeszcze tego samego dnia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]