Wybierz region

Wybierz miasto

  Wyjście Awaryjne / Prowizorium / Panaceum

  Pod Parasolkami
  Myślenice, ul. Klakurki/7a, +48 60 364 17 60

  18:30 - 22:00 Sobota, 21 kwietnia

  • 5zł

  Koncert pod hasłem 'Rock VS Hip-Hop'. Na scenie trzy składy: rockowo-hiphopowe Wyjście Awaryjne z Trzebini, rockowe Prowizorium z Trzebini oraz hip-hopowy duet Panaceum z Myślenic. Każdy może znaleźć coś dla siebie!
  *Wyjście Awaryjne to grupa muzykow z Trzebini, czynnie działających na lokalnej scenie muzycznej. Połączył ich niekonwencjonalny pomysł, styl i chęć realizacji swoich najskrytszych artystycznych planow. W dłoniach instrumenty, w duszy determinacja i brak granic! Szalona mieszanka rocka i hip-hopu rozbuja nawet największego marudę.
  *Prowizorium to młody skład z Trzebini. Piszą o sobie : Każdy czegoś szuka: sensu, inspiracji, wyjaśnień. Nie stanowimy wyjątku od tej reguły. Szukamy stałego elementu w prowizorycznym życiu. Składając rozsypane myśli w całość, tworzymy razem mapę, dla wszystkich zagubionych gdzieś pomiędzy szumem miast i spokojem lasow. Pięć osobistych historii składamy w jedną całość by za pomocą muzyki powiedzieć to czego nikt do tej pory nie słyszał
  *Panaceum - zespoł rapowy z Myślenic, Krakowa i busow pomiędzy, tworzony przez braci: Maćka (19l.) i Tomka (21l.). W swoim rapie stawiają na oryginalność, autentyczność i bezkompromisowość. Ich teksty to techniczne, wielokrotne rymy i niebanalna treść.
  Grali już między innymi na takich imprezach jak Hip Hop Krk Festiwal, Hip Hop Promo Festiwal czy Przegląd Grup Rapowych w Krakowie. W rodzinnych Myślenicach będzie to ich drugi koncert.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]