Wybierz region

Wybierz miasto

  Wykład "Bitwa pod Gorlicami 2-3 maja (19-20 kwietnia) 1915 r. Próba analizy i komentarz do stanu polskich badań z perspektywy stulecia"

  Muzeum Niepodległości w Myślenicach
  Myślenice, ul. Jana Sobieskiego/3, +48 12 272 02 11

  18:00 Środa, 3 lutego

  • Wstęp wolny

  Wykład dra Dariusza Dyląga.
  Wykład jest kolejną już – po spotkaniu ze słuchaczami UTW w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach w październiku 2015 r. – zachętą do pogłębiania edukacji historycznej dotyczącej Wielkiej Wojny w formie popularno-naukowej.
  Po wykładzie odbędzie się spotkanie robocze związane z " I Myślenickimi Spotkaniami z Historią", w programie ktorych zaplanowano konferencję oraz inscenizację potyczki oddziałow legionowych z wojskami rosyjskimi, w wykonaniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej odtwarzającej II Brygadę Legionow Polskich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]