Wybierz region

Wybierz miasto

  XXX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek

  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  10:00 Czwartek, 7 maja

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na eliminacje powiatowe.

  Swoim zasięgiem Festiwal obejmuje całe wojewodztwo małopolskie a jego głownym założeniem jest prezentacja dorobku dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych, pracujących w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, ogniskach pracy pozaszkolnej i ośrodkach kultury.
  Od początku realizacji Festiwalu organizatorom towarzyszy idea teatru jako najbardziej atrakcyjnej formy estetycznego wychowania dzieci i młodzieży. Teatru, ktory odkrywając urodę i tajemnicę słowa oraz siłę scenicznej iluzji uczy dzieci i młodzież wrażliwości, pracy w zespole, otwartości na drugiego człowieka, pomaga w odkrywaniu własnych talentow, w przełamywaniu barier, uwrażliwia na dobro i piękno, wychowuje i bawi. Jednym z najważniejszych założeń imprezy jest zatem popularyzacja tego estetycznego zachowania poprzez stworzenie na poziomie lokalnym warunkow do rozwoju nieprofesjonalnej tworczości dzieci i młodzieży. Organizując to wydarzenie mamy nadzieję na mobilizację, poderwanie, zachęcenie placowek szkolnych i kulturalnych z terenu całego wojewodztwa do jeszcze aktywniejszego uczestnictwa w kulturze…

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]