Wybierz region

Wybierz miasto

  Zerwany kłos

  Muza
  Myślenice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/20, +48 12 272 15 11

  16:00, 18:00 Czwartek, 30 marca

  • Brak informacji o cenie

  Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kozkowna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej corki. Dzieje bohaterow dopełnia Teresa, ktora nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej corki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

  Czas trwania:
  95
  Gatunek:
  historyczny
  Reżyseria:
  Witold Ludwig
  Scenariusz:
  Witold Ludwig
  Obsada:
  Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski, Witold Bieliński, Paweł Tchórzelski, Zuzanna Lipiec, Piotr Zajączkowski, Oliwia Chmielewska
  Muzyka:
  Krzysztof Aleksander Janczak
  Data premiery:
  2017-02-17
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]