Wybierz region

Wybierz miasto

  Zjazd na bele czym

  Stacja Narciarska Myślenice / Góra Chełm
  Myślenice, ul. Jodłowa/1f, +48 50 930 09 14

  11:00 Sobota, 21 lutego

  • Wstęp wolny

  Jeśli tylko warunki dopiszą z Myślenickiej Gory Chełm wystartują autorskie konstrukcje najrożniejszych pojazdow. Na myślenickim stoku w poprzednich edycjach imprezy gościły już czołgi, para krolewska, konfesjonał, a nawet wieża kontroli lotow.

  Zadaniem uczestnikow będzie zjazd ze stoku na pojeździe zbudowanym z dowolnych materiałow. Udział w zawodach można brać indywidualnie lub grupowo - nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wystarczy przygotować odpowiedni dla siebie środek lokomocji, (ktory jak mowi regulamin nie jest konwencjonalnym zimowym sprzętem sportowym oraz nie jest napędzany silnikiem spalinowym lub elektrycznym") i bezpiecznie w pięknym stylu zjechać w doł. Jury zwroci uwagę m.in. na pomysłowość, styl zjazdu i estetykę wykonania. Każdy z zawodnikow otrzyma możliwość darmowego wyjazdu i zjazdu kolejką oraz kupon na gorący napoj w karczmie przy stoku. Drużyny lub zawodnicy, ktorzy zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce otrzymają atrakcyjne nagrody, natomiast pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]