Tomasz Jończyk

avatarTomasz Jończyk

Myślenice
ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO SALONU W MYŚLENICACH NA ULICY M.KONOPNICKIEJ 1C! (była Husqvarna)

parkiety,deski podłogowe,podłogi drewniane renowacja,montaż,cyklinowanie

2013-05-10 15:24:37


Jesteśmy firmą specjalizujacą się od 1997 r. w montażu,cyklinowaniu i renowacji podłóg drewnianych. Od 2012 r. dołączylismy do FLOOR GROUP "AK-BUD"Poznań zajmującą się sprowadzaniem tarcicy egzotycznej oraz montażem tarsów drewnianych. Prowadzimy również sprzedaż materiałów znanych firm:Mapei, Osmo, Bonna, Deva, desek wszelakiego gatunku oraz tarcicy( począwszy od krajowych jak i egzotycznych). Zajmujemy się także produkcją blatów kuchennych i schodów drewnianych. Nowością,która dołączyła w tym roku do naszych prac jest realizacja saun.

Firmą kieruję osobiście.Zdobyte umiejętniości poza granicami kraju pozwalają mi wykonywać prace zgodnie ze sztuką parkieciarską. Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje( dyplom mistrza) i certyfikaty. Dysponuję wykwalifikowaną brygadą oraz profesjonalnym sprzętem. Nasze prace wykonujemy terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wśród największych projektów realizowanych przez moją firmę było wykonanie 11-Galerii Handlowych( przy współpracy z firmą "Pragma"Kraków, "Ataner"Poznań). Priorytetem 2012 r. było wykonanie przez nas podłóg drewnianych w Centrum Błogosławionego Jana Pawła II w Krakowie(Łagiewniki).
ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO SALONU W MYŚLENICACH NA ULICY M.KONOPNICKIEJ 1C!
(była Husqvarna)

Jesteś na profilu Tomasz Jończyk - stronie mieszkańca miasta Myślenice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj